Etiket arşivi: Kadınlardan

Bir Kadın Herşeyse..

Genel olarak her nekadar erkek  ler  beyın bılınclerınde tüm herşey biziz  desede öyle değildir  erkeklerın kavramları bır yere kadar sınırlıdır her zaman için ..

Bir Kadın bir dünya üzerinde eşi benzeri yaratılmamış bır varlık  ..  bir ana bir ev bir ask bir sevgi bir sadakat bir nimet tabikide biz kadınlar  dediğim gibi kaınatı devam ettıren kusursuz bır varlık olarak  sen ne verirsen istediğin kadın karşında olur ..

Bir Erkek , KADINA verebilcegi sey maddiyat degıldır öncelıkle

BİR KADIN : Erkegin Duygusudur yaşaya bilene

BİR KADIN : Erkegin Namusudur Dik dura bilene

BİR KADIN : Erkegin himayesidir  tutabilene

BİR KADIN : Erkegin özelidir hissettire bilene

BİR KADIN : Erkegin Bebegidir Yüreginde büyüte bilene

BİR KADIN : Erkegin Beynidir paylaşa bilene

BİR KADIN : Erkegin nefesidir alması bilene

BİR KADIN : Erkegin Heyşeydir vermesini bilene ..  ne verirseniz mükâfatını bır kadından mutlak bır sekılde alırsınız ..

yeterkı kı bunu kalpten sadakatten merhametten bakarak yapın

kısa ve öz KADIN HERŞEYDİR ..

Sevgilisinden Garip Teklif Almış Kadınlardan İtiraflar

hanımefendiler ve erkekler arasındaki farklar bugüne dek sayısız mevzuşmaya konu olmasına rağmen hala bazı değişiklıklar bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Mesela kadınlar tüm “ilginç” yönlerini erkeklerden daha huzurlu gösterebilirken adamların tuhaflıkları çoğu vakit birlikteliğin gelecek aşamalarındaki ilginç talepleriyle ortaya çıkıyor.

sevgiliniz bir defa sizinle rahat hissettiğinde gerçekte olduğu kişiyi size gösterip bütün karanlık ve tuhaf isteklerini gerçekleştirmenizi sizden istek edebilir. Hanımefendilerın talepleri ise aşağı yukarı tahmin edilen türdendir. Birazcık sevgi, birazcık ilgi ve bazen de güzel bir akşam yemeğinde keyifli vakit koymak. Erkeklerse kimi zaman garip isteklerle gelebilir, işte amerikalı hanımefendilerın ilişkilerinde adım atarına gelen “garip” sürprizlerin sorulduğu bir ankette alınan cevaplar.

davetsiz konuk

eski sevgilim ilişkimizin ikinci ayında başka biriyle üçlü bir ilişki yaşamayı öneri etti. Başka bir erkekle!

meagan, 24

sevgili izni

eski sevgilim akşamdan kalma olduğu bir gün itibar sahibi olduğu iş yerini arayıp hasta bulunduğunu söyleyerek, patronundan onun yerine izin almamı istedi. Ve ben de bunu yapmış oldum!

sara, 28

basit para

ilişkiye başladığım adam bir icatmamızda beni yarım saat içinde 1000 dolar kazanabileceğime ikna etmeye uğraştı. Yapmam gereken tek şey yüzümde deri bir maskeyle yarım saat süresince bir başka kadını kamera karşısında tokatlamaktı. Sonra sevgilimin bir cinsel içerikli film yıldızı olduğu ortaya çıktı. Ilişkimiz iki ay daha sürdü

morgan, 26

aksesuar hirsizi

“heteroseksüel” erkek arkadaşım bir keresinde benden saç spreyimi ve yüz nemlendiricimi istedi. üstelik yatarken de hep benim iç çamaşırlarımı giyiyor. Ve o ilginç adamla hala beraberim, dolayısıyla ismimı gizleseniz iyi olur.

rumuz: sue, 24

ileri görüşlülük

bana çok ilginç isteklerde bulunan bir adam dostum vardı. Bir keresinde 6 ay sonrası için yaptığı planı açıklayarak “kendini 6 ay sonrasında gireceğimiz cinsel ilişki için hazırla” talimatında bulunmuştu. Niçin 6 ay dediğini hala bilmiyorum ve böyle bir duyuruya kulak asmak mı? Sanmıyorum…

torie, 32

eksiklik

bugüne dek kimse bana garip isteklerde bulunmadı ve bunun eksikliğini hissediyorum. Acaba ben çirkin miyim?

rumuz: taliplerini bekliyor, 27

fazla kiskançlik

sevgilim yakın adam arkadaşlarımla dışarı çıktığım bir gece eve döndüğümde “onların üzerime sinen parfümlerinin kokusundan hoşlanmadığı için” duş almamı istemişti. O kokunun yalnızca votka olduğunu söylemeye cesaret edemedim.

carly, 29

hayallerin bedeli

erkek arkadaşım hayalinin ikea’da satılan tabakları frizbi şeklinde fırlatmak bulunduğunu söyleyince ben de ilişkinin başlarında olduğumuz için onun bu hayalini gerçekleştirerek ne kadar eğlenceli olduğumu ispatlamak istedim. Bu kanıtlama bana 125 dolarlık hasara mal oldu.

jackie, 26

sanat için soyunmak

eski adam arkadaşımla seçkin bir galerideki resim sergisindeydik. Boyanın kokusundan ve ortamın sessizliğinden olacak ki sevgilim oradaki duvar halılarından birinin peşinde ilişkiye girmeyi teklif etti. Kabul ettim. Fakat galerideki emniyet görevlisinin bu görmüş olduklerini hala unutamadığına güvenilir gibiyim.

sharon, 29

uzlaşma

kısa bir elbiseyle dışarı çıkıp erkek dostumın evinde kalmış olduğum bigün evime gitmek için ondan eşofman ödünç almak istemiştim. Bana takım elbisesinin pantolonunu getirip beni minimum eşofman kadar rahat olduğuna ikna etmeye çalıştı. Nihayetinde basketbol şortu giymemde uzlaştık. Her neyse ki ne o tekrar bana iş giysilerini giydirmeye çalıştı ne de ben o pantolonun eşofman kadar rahat olduğunu ikna oldum.

alex, 22

KAYNAK : http://yenikadin.com/sevgilisinden-garip-teklif-almis-kadinlardan-8734982-haberi/